Kontakt

Har du brug for hjælp? Eller har du spørgsmål til vores produkter eller forskning? Du er altid meget velkommen til at kontakte en af vores konsulenter. Find kontaktoplysninger nedenfor.

For rådgivning om planteværn kontakt

Konsulent Hans Jørgen Hansen står i nysået mark. Smiler venligt

Hans Jørgen Hansen

Advisory Representative
Østdanmark

Mobil: 24 48 60 30
Mail: hans.hansen@bayer.com

Konsulent Ivan Kloster

Ivan Kloster

Advisory Representative
Midt- og Nordjylland


Mobil: 24 29 99 70
Email: ivan.kloster@bayer.com

Konsulent Søren Lykkegaard Hansen

Søren Lykkegaard Hansen

Advisory Representative
Sydjylland og Fyn

Mobil: 20 43 12 75
Email: soren.lykkegaard
hansen@bayer.com

 

 

For rådgivning om DEKALB rapssorter kontakt

Lars Ipsen står i en gul blomstrende rapsmark. Smiler venligt.

Lars Ipsen

Key Account Manager
Norden

Mobil: 29 12 68 00
Email: lars.ipsen@bayer.com

Jens Richardt Thyssen står i en gul blomstrende rapsmark. Smiler venligt.

Jens-Richardt Thyssen

​Advisory Representative
​Danmark og Sverige

Mobil: 28 10 46 11
Email: jens-richardt.thyssen@bayer.com

Klaus Jakobsen står i en gul blomstrende rapsmark. Smiler venligt.

Klaus Jakobsen

Market Development
Norden


Mobil: 24 29 99 71
Email: klaus.jakobsen@bayer.com

Lasse Jespersen står i en gul blomstrende rapsmark. Smiler venligt.

Lasse Jespersen

Mobil: 28 45 85 45
Email: lasse.jespersen@bayer.com

 

Kontakt kundeservice

Sigrun Petersen
tlf. 45 23 51 35

Lotte Henriksen
tlf. 45 23 51 34

Anders Understrup
tlf. 45 23 51 08

Kontakt Bayer i Danmark

Erhvervsejendom i Ørestad, hvor Bayer har til huse
Vores adresse er:

Bayer A/S
Arne Jacobsens Allé 13
2300 København S

Tlf: +45 45 23 50 00
Fax: +45 45 23 52 60

Bayer Agro TV på YouTube
Se aktuelle videoer på Bayer Agro TV

Bayer Agro TV er aktuelle videoer til dig som landmand. Vores dygtige konsulenter forklarer, hvad du skal være opmærksom på i marken lige netop nu.

Bayer Agro Klub
Bayer Agro Klub

Bliv medlem af Bayer Agro Klub og få tilsendt vores nyhedsbrev - fordi du vil vide mere

Copyright © Bayer AG
Copyright © Bayer AG